Vínny list animácia

Akcie

Pomáhame Vám pri zabezpečovaní toho, čo nesmie chýbať na Vašom stole počas oslavy,sviatku, výročia či akéhokoľvek iného významného večera.

Stužková slávnosť

Stužková je chvíľa v životoch Vašich detí, kedy musí byť prvýkrát všetko dokonalé a pripravené. Spoľahnite sa preto na kvalitné služby v oblasti dodávky vín, domácich pagáčov a koláčov. Samozrejmosťou je vytlačenie vlastných etikiet priamo na túto príležitosť a dovoz na miesto v čase konania akcie.

Stuzkova slavnost

Svadby

Neexistuje krajší dôvod na oslavy ako spojenie dvoch rodín. Pri takejto veľkej a dôležitej akcii je treba vybaviť naozaj veľa vecí. Spoľahnite sa preto na kvalitné služby a vybavte zásobovanie vínom jednoducho pomocou formulára na našej stránke. Venujte sa dôležitejším veciam a všetko ostatné nechajte na profesionálov.

Svadby

Promócie

Keď môžeme osláviť múdrosť, tak je lepšie vyberať si s rozumom. Komunita vzdelaných ľudí určite uprednostní kvalitu poctivých slovenských vín pred fľaškami z veľkoskladov. Úspešní ľudia s diplomom si takisto vážia tvrdú prácu, ktorá stojí za všetkými výsledkami. Voľba vína na promócie je teda jednoznačná.

Promocie

Oslavy

Či už oslavujete narodeniny, životný úspech, stretnutie po rokoch, alebo si chcete vychutnať chvíle s Vašou rodinou, je vždy vhodné mať po ruke niekoho, kto pomôže s výberom toho správneho vína k Vášmu jedlu. Spoľahnite sa na víno od spoločnosti Maravilla vždy, keď si chcete užívať života. Všetko ostatné už vyriešime za Vás.

Oslavy

Business akcie/Firemné večierky

Dokážte spolupracovníkom, kolegom a business partnerom, že si ich prácu, ochotu a vernosť ceníte. Poďakujte im poctivým vínom v štýlovom originálnom balení.

Business akcie

Krst

Jedným z krásnych chvíľ a zároveň dôvodov na radosť je oslava nového života. Privítajte Vášho potomka a pripite si na jeho zdravie a úspech kvalitným vínom.Krst

RÝCHLE DORUČENIE AŽ K VÁM

Vychutnajte si naše prvotriedne vína už dnes
v pohodlí Vášho domova.

KURIÉR V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Možnosť platby v hotovosti alebo cez internet banking.

logo maravilla footer maravilla-telefon-zlty

Zavolajte nám:

+421 907 194 534 

maravilla-email-zlty

Kontaktujte nás:

info@vino-maravilla.sk